Lot No.: 117

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Lot No.: 117

Sanie zimą przed chatą

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 16,5 x 32 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
Initial price 3 000 zł