René GODARD (lata 20. XX w.)
Lot No.: 24
Kobieta z gołąbkami - rzeźba art déco
brąz patynowany i srebrzony, podstawa - marmur; wys. 26,9 cm; dł. 53 cm; szer. 13 cm;
sygn. na podstawie: „GODARD”.
Francja, Paryż, ok. 1925.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł
sygn. na podstawie: „GODARD”.
Francja, Paryż, ok. 1925.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł