René GODARD (lata 20. XX w.)
Lot No.: 23
Dziewczyna z psem - rzeźba art déco
brąz patynowany, częściowo złocony; biała iworyna (dłonie, twarz), podstawa - marmur;
wys. 37 cm; dł. 76,35 cm; szer. 16 cm.
Francja, Paryż, ok. 1925.
estymacja: 24 000 - 26 000 zł
Francja, Paryż, ok. 1925.
estymacja: 24 000 - 26 000 zł