Lot No.: 15

Malarz nieokreślony, 2 poł. XVIII w.

Lot No.: 15

Portret księcia Fryderyka Augusta, późniejszego króla Augusta III

olej, płótno, 153 x 106 cm;
wg Louis DE SILVESTRE (1675-1776)
estymacja: 30 000 - 40 000 zł
Initial price 25 000 zł