Lot No.: 13

Eugeniusz EIBISCH (1896-1987)

Lot No.: 13

Pejzaż, ok. 1932-1937

olej, tektura; 38 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eibisch
estymacja: 28 000 - 32 000 zł
Initial price 22 000 zł