Lot No.: 12

Jean PUY (1876-1960)

Lot No.: 12

Brasserie de l'Opéra w Rouen

olej, płótno; 54 x 74 cm;
sygn. p. d.: Puy.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
Initial price 23 000 zł