Lot No.: 9

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Lot No.: 9

Kobieta przy stole

olej, płótno; 81 x 109,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Pronaszko.
estymacja: 22 000 - 28 000 zł
Initial price 20 000 zł