Lot No.: 4

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Lot No.: 4

Ułani u studni

olej, sklejka; 28 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1935.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł
Initial price 15 000 zł