Lot No.: 3

Leszek PIASECKI (1928-1990)

Lot No.: 3

Miasteczko kresowe

olej, płótno; 80 x 120 cm;
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Initial price 45 000 zł