Jan CHEŁMIŃSKI (1851-1925)
Lot No.: 1
Na błotnistej drodze, 1885
olej, płótno; 32,5 x 43 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Chełmiński / 1885.
estymacja: 60 000 - 70 000 zł
estymacja: 60 000 - 70 000 zł