Lot No.: 302

MATOŃ WŁODZIMIERZ (1923 - 1998)

Lot No.: 302

Kwiaty, 1984

olej, płyta, 49,5 x 48 cm;
nie sygn.; na odwrocie napis autorski: WŁODZIMIERZ MATOŃ / KWIATY / wł matoń / wm 1984 rok.