Lot No.: 111

WŁODZIMIERZ SZUM (1908-1995)

Lot No.: 111

Zamość, 1941

akwarela na podrysowaniu, papier; 70 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: W. Szum 1941.