Lot No.: 109

EMIL BUTOWICZ, 1 poł. XX w.

Lot No.: 109

W drodze

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 17,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: E. Butowicz.