Lot No.: 107

FRANCISZEK REMBERTOWSKI XIX/XX w.

Lot No.: 107

Pejzaż [Chata wśród drzew]

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: F. Rembertowski.