TWARDOCICE / HARPERSDORF
Lot No.: 15
Szklanica - Pamiątka z Harpersdorfu
szkło przeźroczyste, malowane (farby emaliowe), złocone; 8,5 x 7 cm.
Śląsk?, XX w.
Śląsk?, XX w.