ROSENTHAL AG SELB
Lot No.: 9
Wazon z bukietami róż w złoconych obramieniach
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 42 cm, średn. podst. 13 cm;
sygn. druk zielenią chromu: korona / Rosenthal / SELB BAVARIA / R / KUNST - ABTEILUNG