Lot No.: 5

Monogramista J.K., 1 poł XX w.

Lot No.: 5

Ogród, 1922

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, brązowy papier żeberkowy; 36 x 55 cm;
sygn. p. d.: Jul K... / 922 (sygnatura dalej nieczytelna).