Lot No.: 3

STEFAN DOMARADZKI (1897-1983)

Lot No.: 3

Paryż - Ogrody, 1929

olej, tektura; 18,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: S. Domaradzki 1929 Paris.