Lot No.: 226

Lot No.: 226

Zegar z figurą tańczącego Fauna

brąz - odlew patynowany, brąz złocony, mosiądz, szkło, stal, marmur; wys. 92 cm;
Francja, Paryż; zegarmistrz Charles Pickard (czynny 1825-1870), XIX w.
estymacja: 28 000 - 32 000 zł