Alicja HALICKA (1894-1975)
Lot No.: 210
Martwa natura z butelką i książką
olej, płótno; 65 × 81 cm;
sygn. i opisany p. d.: A. Halicka 1917.
estymacja: 80 000 - 100 000 zł