Lot No.: 209

Roman KRAMSZTYK (1885-1942)

Lot No.: 209

Portret mężczyzny z papierosem

olej, płótno; 73 x 60 cm,
sygn. p. g.: Kramstyk
estymacja: 75 000 - 85 000 zł