Lot No.: 202

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Lot No.: 202

Na pędzącym wozie SPRZEDANE

olej, płótno; 68 x 134 cm;
sygn. p. d.: J. Potrzebowski
estymacja: 12 000 - 15 000 zł