Lot No.: 114

Krzysztof RAPSA (1959-2024)

Lot No.: 114

Bez tytułu, 2014

technika własna, płótno; 55 x 45 cm;
sygn. p.d. Rapsa
estymacja: 10 000 - 15 000 zł