Krzysztof RAPSA (1959-2024)
Lot No.: 114
Bez tytułu, 2014
technika własna, płótno; 55 x 45 cm;
sygn. p.d. Rapsa
estymacja: 10 000 - 15 000 zł
sygn. p.d. Rapsa
estymacja: 10 000 - 15 000 zł