Lot No.: 109

Ryszard LECH (1927-2005)

Lot No.: 109

Pejzaż morski, ok 1993

olej, płótno; 50 x 60 cm;
na odwrocie numery i stemple inwentarzowe
estymacja: 20 000 - 25 000 zł