Jacek SIENICKI (1928-2000)
Lot No.: 19
Głowa, lata 90. XX w.
olej, płótno; 50 x 40 cm;
na odwrocie odręczna adnotacja, potwierdzenie autorstwa ręką żony artysty Wandy Sienickiej
estymacja: 40 000 - 50 000 zł
estymacja: 40 000 - 50 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)