Jacek SIENICKI (1928-2000)
Lot No.: 18
Głowa [Jak co?], 1996
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. dat. i opisany p.g.: jak co? JACEK SIENICKI 96
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)