Jacek SIENICKI (1928-2000)
Lot No.: 17
Postać stojąca, 1987
olej, płótno; 150 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jacek Sienicki / postać stojąca / ol.pł. / 1987.I"
estymacja: 75 000 - 95 000 zł
estymacja: 75 000 - 95 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)