Jacek SIENICKI (1928-2000)
Lot No.: 11
Widok z okna, 1987
olej, płótno; 100 x 70 cm;
na odwrocie odręczna adnotacja, potwierdzenie autorstwa ręką żony artysty Wandy Sienickiej
estymacja: 60 000 - 70 000 zł
estymacja: 60 000 - 70 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)