Jacek SIENICKI (1928-2000)
Lot No.: 9
Dachy, 1995
olej, płótno, 33x27 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: DACHY / Jacek / Sienicki / 1995
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)