Jacek SIENICKI (1928-2000)
Lot No.: 8
Szczęka, 1979
olej, płótno; 116 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Sienicki Jacek / Szczęka 79
estymacja: 80 000 - 90 000 zł
estymacja: 80 000 - 90 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)