Lot No.: 4

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Lot No.: 4

Mięso, 1998

olej, płótno; 33 x 41 cm;
sygn. i dat. p.g.: SIENICKI / 98
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)