Lot No.: 3

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Lot No.: 3

Mięso, 1979

olej, płótno; 149 x 100 cm;
dat. p.g.: 28 X 79
estymacja: 75 000 - 85 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)