Jacek SIENICKI (1928-2000)
Lot No.: 2
Wnętrze, 1999
olej, płótno; 116 x 82 cm;
sygn. i dat. i opisany na odwrocie: JACEK / SIENICKI / ol. pł. 1999 / "WNĘTRZE"
estymacja: 80 000 - 90 000 zł
estymacja: 80 000 - 90 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)