Jacek SIENICKI (1928-2000)
Lot No.: 1
Wnętrze pracowni, 1992
olej, płótno; 145 x 90 cm;
sygn. i dat. i opisany na odwrocie: Jacek / Sienicki / Wnętrze / pracowni. / 1992
estymacja: 80 000 - 90 000 zł
estymacja: 80 000 - 90 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)