Firma BRACIA ŁOPIEŃSCY
Lot No.: 846
Przycisk do papieru
brąz złocony; filc; 6,5 x 15,3 x 7,5 cm. sygn. z boku na krawędzi: BR. ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA.
Polska, Warszawa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 700 - 3 300 zł
Polska, Warszawa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 700 - 3 300 zł