Stanisław ŻUKOWSKI (1873 - 1944)
Lot No.: 250
Wiosenny rozlew rzeki Wiatka
olej, płótno, 64,5 x 91 cm;
sygn. l. d.: S. Żukowski Wiatka / S. Joukovsky
/ 1920