Jan CYBIS (1897-1972)
Lot No.: 238
Róże w śląskim kuflu
olej, płótno, 55 x 46,5 cm;
sygn. l.d.: J. Cybis;
olej, płótno, 55 x 46,5 cm;
sygn. l.d.: J. Cybis;
na odwrocie napis autorski: JAN CYBIS / "Róże w śląskim kuflu" 1965 r. / 55 x 46 cm;