Jan Wacław ZAWADOWSKI - ZAWADO
Lot No.: 217
Pomarańcze
olej, płótno, 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: Zawado
olej, płótno, 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: Zawado
Na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP w Krakowie z 1975
z tytułem obrazu: Pomarańcze, 1936
Jan Wacław ZAWADOWSKI - ZAWADO (1891 - 1982)