Lot No.: 322

Teresa RUDOWICZ (1928 - 1994)

Lot No.: 322

Kompozycja, 1955

olej, płótno, 90 x 120 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Teresa Rudowicz / 1955 r.