Lot No.: 508
Lustro w ramie porcelanowej
z dekoracją kwiatową i puttami;
Niemcy, Potschapel /k. Drezna lub Plaue, XX w.
z dekoracją kwiatową i puttami
owalne; rocaillowa odcinkowa rama porcelanowa z motywem plastycznych pędów roślinnych oplecionych gałązką różaną , z trzema uskrzydlonymi puttami w górnej części: dwoma w półpostaci, z pękiem strzał i jednym - w rocaillowym zwieńczeniu - ulatującym i strzelającym z łuku; rama montowana na drewnianym podkładzie, lustro kryształowe. Dolna część ramy - rekonstrukcja, drobne ubytki dekoracji plastycznej (liski płatki kwiatowe);
porcelana, farby naszkliwne, lustro kryształowe, podkład drewniany; wymiary: wys. 73 cm, szer. ok. 38 - 40 cm;