Jan CYBIS (1897 - 1972)
Lot No.: 259
Peonia
olej, płótno, 46 x 38 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
olej, płótno, 46 x 38 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
na odwrocie napis autorski: JAN CYBIS 46 x 38 / Warszawa / ul. Karowa 14 / "PEONIA" 1957 r.
lit.: Jan Cybis. Obrazy olejne, akwarele, rysunki. Katalog, Muzeum Narodowe w Warszawie 1965, poz. kat. 228;
T. Dominik, Jan Cybis, Warszawa - Wydawnictwo Arkady - 1984, s. 133, poz. kat. 242 - własność Izabeli Czajka-Stachowicz