Irena WEISS (ANERI) (1888 - 1981)
Lot No.: 250
Kapliczka wśród drzew
olej, tektura, 44 x 60 cm;
sygn. l. d.: Aneri / 19
olej, tektura, 44 x 60 cm;
sygn. l. d.: Aneri / 19
na odwrocie stempel krakowskiego składu materiałów malarskich Róża Aleksandrowicz