Marek ŻUŁAWSKI (1908 - 1985)
Lot No.: 248
Czerwony pokój
olej, płótno 60,5 x 45 cm;
sygn. p. g.: Marek Z
olej, płótno 60,5 x 45 cm;
sygn. p. g.: Marek Z
na odwrocie napisy autorskie: Marek Zulawski / 1939/49 / RED ROOM oraz nalepka z opisem obrazu i datą 1939/40