Stanisław GIBIŃSKI (1882 - 1971)
Lot No.: 242
Rybak z wieciężem
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
48,5 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Gibiński