Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)
Lot No.: 227
Potyczka u przeprawy
w czasie odwrotu spod Moskwy;
olej, płótno, 86,5 x 112 cm;
napis. p. d.: Wojciech Kossak / 1910