Władysław BAKAŁOWICZ (1833 - 1903)
Lot No.: 215
Po pojedynku
olej, deska, 27 x 21,5 cm;
sygn. l. d.: LBakałowicz Paris
olej, deska, 27 x 21,5 cm;
na odwrocie owalny stempel paryskiego składu materiałów malarskich Vieille