Zygmunt LANDAU (1898 - 1962)
Lot No.: 210
Scena we wnętrzu
olej, płyta pilśniowa,
41,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Landau; na odwrocie napis: 1958