Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)
Lot No.: 106
Teka prac o tematyce pejzażowej - 9 szt.
akwaforta, papier, odcisk płyty, ok. 23 x 30 cm;
opisane przez artystę,
sygn. p. d.: Zakrz (ołówkiem).