Lot No.: 706
Wazon secesyjny
kompozycja metali, malowana;
wys. 30 cm, szer. 27 cm, głęb. 24 cm;
Francja, pocz. XX w.
o półkulistym brzuścu, dekorowanym półplastycznymi kwiatami maku oraz pełnoplastyczną postacią młodej kobiety w powłóczystej, drapowanej sukni; wylew z krawędzią wykrojoną nieregularnie; na brzuścu u dołu sygn.: "W. Hering"(?);
na spodzie wazonu ozn. odlewni: "E. F[re]res"; kompozycja metali, malowana;
wys. 30 cm, szer. 27 cm, głęb. 24 cm; Francja, pocz. XX w.