Otto ANTOINE (1865 - 1951)
Lot No.: 235
Widok miejski
olej, płótno, 52 x 66 cm;
sygn. p. d.: Otto Antoine;
olej, płótno, 52 x 66 cm;
sygn. p. d.: Otto Antoine;
na blejtramie napis: Aus Württemberg (Ehingen)
oraz stempel artysty